WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Hotel Rezydent Sopot MGallery, Sopot
Skip to content

Zapraszamy Państwa do odkrywania magicznej mocy zabiegów Prana Spa Premium.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy voucher wartościowy, który można wykorzystać na dowolny zabieg z oferty Beauty & Aesthetic lub masaż. Nasz prezent pozwoli Wam zadbać o piękno ciała i cieszyć się pełnią relaksu.

Zespół Prana Spa Premium Beauty & Aesthetic to wyjątkowe specjalistki z wieloletnim doświadczeniem – doradzą najlepsze zabiegi do potrzeb skóry i ciała, podpowiedzą jak nadać wyrazistości spojrzeniu czy rozświetlić całą twarz. W trosce o Państwa najwyższy komfort zapewniamy przedzabiegową, bezpłatną konsultację kosmetologiczną.*

Z kolei masaże wykonywane są przez najwyższej klasy specjalistów Tajlandii oraz Bali. Masaże orientalne to wspaniała forma relaksacji, podniesienia odporności organizmu czy poprawienia zakresu ruchów w stawach.

Ofertę Beauty & Aesthetic mogą Państwo znaleźć tutaj.

Voucher prezentowy można odebrać w każdym z naszych salonów (LISTA) lub otrzymać go mailowo po uprzednim kontakcie z recepcją SPA (tel. 507 350 450).
Zapraszamy!

*skorzystanie z konsultacji nie obliguje do skorzystania z zabiegu

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.