WYBIERZ SALON Wybierz salon: Radisson Blu Hotel, Gdańsk Radisson Hotel & Suites, Gdańsk Hotel Rezydent Sopot MGallery, Sopot
Skip to content

Powiało chłodem… Końcówka sierpnia zdecydowanie bardziej przywodzi na myśl jesienną aurę niż ostatnie dni wakacji. Spieszymy zatem z ofertą specjalną, której zadaniem jest odgonienie jesiennej chandry zanim w ogóle pojawi się na horyzoncie ?

Po pierwsze: relaks. Korzyści płynące z masażu wykraczają daleko poza zwykły wypoczynek. W rzeczywistości masaż jest holistyczną terapią, która może wpływać na każdą część ciała, od bólu w dolnej części pleców po ucisk w szyi. W naszej najnowszej promocji zrównaliśmy ceny wszystkich masaży godzinnych, tak aby o wyborze usługi decydowały jedynie jej właściwości, a nie koszt. Dzięki temu możesz dobrać masaż do swoich konkretnych potrzeb albo spróbować czegoś zupełnie nowego? Oczywiście chętnie Ci w tym wyborze pomożemy!

Po drugie: regeneracja. W okresie jesiennym wiele skór wymaga regeneracji i rewitalizacji. W naszej ofercie pojawiły się dwa zupełnie nowe zabiegi na twarz, których zadaniem jest kompleksowa terapia naprawcza skóry po lecie.

DNA RECOVERY – POTRÓJNA MOC RETINOLU wykazuje niezwykłe właściwości regeneracyjne, powoduje rozjaśnienie skóry, wyrównanie jej kolorytu, spłycenie drobnych zmarszczek oraz blizn, zwiększa poziom nawilżenia, jak również oczyszcza twarz z martwego naskórka.

ELEKTROSTYMULACJA FERULOWA pomoże przyspieszyć proces odbudowy zdrowych komórek, ma również właściwości rozjaśniające, antyoksydacyjne oraz wzmacnia barierę ochronną skóry.

Oba zabiegi na twarz – nowości w ofercie Prana Spa Premium – dostępne są teraz w niższych, promocyjnych cenach. Zachęcamy do wypróbowania!

Dowiedz się więcej >>>

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.