Drodzy Goście!
Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 października 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 1829) basen hotelowy JEST CZYNNY dla gości hotelu, których pobyt wynosi co najmniej jedną dobę hotelową. Sauny pozostają zamknięte do odwołania. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Miłośnicy wodnego relaksu mogą skorzystać z możliwości zakupu karnetu uprawniającego do wybranej liczby wejść do Strefy Wellness w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku.

Strefa czynna jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 7:00 – 21:00. Szczegółowe informacje na temat oferty Strefy Wellness można znaleźć tutaj.

W przypadku dużego obłożenia Goście pobytowi Radisson Hotel & Suites, Gdansk mają pierwszeństwo wejścia do Strefy.

Dostępne opcje:

5 wejść320 zł
10 wejść600 zł

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez PayU lub szybki przelew. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść