Skip to content

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wrześniowych promocji w salonie Prana Spa Premium!

Nasze wrześniowe perełki w niezwykłej cenie to idealna okazja aby doznać głębokiego relaksu, ale także zregenerować skórę po sezonie letnim, nawilżyć ją oraz nadać promiennego wyglądu.

Sprawdź ⤵️

👉🏽 NOWOŚĆ – Touch of Orient. Masaż autorski Prana Spa Premium. Spośród najbardziej popularnych masaży na świecie wybraliśmy najlepsze techniki relaksacyjne i połączyliśmy je w jedną całość. Podczas masażu stosujemy techniki masażu balijskiego, Lomi Lomi i gorącymi kamieniami.
Masaż TOUCH OF ORIENT to kwintesencja relaksu pobudzająca zmysły i rozluźniająca całe ciało.

Sprawdź szczegóły 👉🏽 Touch of Orient

Obecnie w promocji powitalnej: 1h – tylko 260zł zamiast 320zł! W przypadku zakupu masażu przez parę, koszt masażu to 240zł/os.!

👉🏽 Rajskie Bali dla dwojga, 1,5h. Jest to klasyczny masaż balijski 1 h + masaż stóp 30 min.

Obecnie w cenie 350zł/os. zamiast 400zł/os.

Sprawdź szczegóły 👉🏽 Rajskie Bali

👉🏽Retinol Skin Renewal

Retinol Skin Renewal jest zabiegiem stworzonym dla skóry dojrzałej, z widocznymi oznakami utraty elastyczności, jędrności oraz widocznymi oznakami starzenia.

Wraz z upływem czasu włókna kolagenowe i elastylowe w skórze ulegają degradacji, idzie za tym utrata elastyczności, zmniejszenie nawilżenia, zaczynają pojawiać się zmarszczki, a owal twarzy ulega obniżeniu.

Zmniejszona zdolność do regeneracji i spowolniony metabolizm komórkowy sprawiają, że skóra staje się bardziej wrażliwa i podatna na czynniki środowiska zewnętrznego, dlatego częściej też występują przebarwienia oraz uszkodzenia posłoneczne.
Głównym składnikiem o bardzo silnych właściwościach anti-ageing wykorzystywanym w zabiegu jest retinol. Należy on do grupy naturalnych retinoidów posiada udowodnione właściwości o działaniu wielokierunkowym:

  • wygładza powierzchnię skóry,
  • zmniejsza przebarwienia,
  • aktywnie przyczynia się do zwiększenia produkcji włókien kolagenowych w skórze widocznie ją zagęszczając oraz spłycając zmarszczki.

Działanie zabiegu potęguje resweratrol, kwas askorbinowy oraz kwas tiooctowy. To połączenie pozwala wygenerować ochronę komórkową dla naszego dna, zwalczyć uszkodzenia oksydacyjne, oraz stworzyć odpowiednie warunki by przedłużyć życie oraz jakość komórek.

Sprawdź szczegóły 👉🏽 Retinol Skin Renewal

Magia masażu balijskiego

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.